Wynik badania krwi i zmiany hipoechogeniczne w płacie wątroby

mam prośbę co to moze być ob 81 erytrocyty 3,31 hemoglobina 9,7 hematokryt 29,2 rdw-sd 46,5 anizocytoza erytrocytów 16.3 cpr 0 mocz erytrocyty 25,0 tsh3 0,723 bilirubina całkowita 0,14 usg w prawym płacie wątroby widoczne dwie zmiany hipoechogenczne zmiany śr.do8mm,powiększona śledziona o wymiarze 13x6 cm reszta beaz zmian

Najlepiej byłoby, aby analizy wyników dokonał lekarz kierujący na badania. Takie zmiany w zakresie morfologii krwi nadają się do kontroli u hematologa (zwłaszcza z uwagi na powiększoną śledzionę, anemię z atypowymi erytrocytami). Drobne zmiany hipoechogeniczne w badaniu USG wątroby świadczą zapewne o występowaniu naczyniaków (zmiany dość częste w wątrobie, typowe, łagodne, bez znaczenia klinicznego o takiej wielkości). W moczu zbyt wysoki poziom erytrocytów w osadzie (jeśli prawidłowo pobrany mocz do kontroli u urologa).