Wynik badania krwi na boreliozę u 58-latki

zrobiłam badanie krwi na boreliozę . IgG 6,963 ; igM 25,097 ; kwas moczowy 3.55 ; RF 11 ; OB 15; CRP1.6 . Czy to świadczy o boreliozie ?

Witam. Wynik badania może świadczyć o istnieniu boreliozy. Jego interpretacja zależy jednak od tego jaka metodą wykonane było oznaczenia (test elisa? western blot?). Proszę zgłosić się do lekarza poz który dokona odpowiedniej interpretacji.