Wynik badania moczu 4-latki

Witam zrobilam dziecku badanie moczu, dzien wczesniej dziecko chodzilo czesto siku .Odebralam wynik i jestem zaniepokojona bld neg, ubg nor, bilneg, pro 30mg, nit neg, ket neg, glu neg, ph 5 sg1.025, leu25leu, krwinki czerwone3-5, sluz obfity, niewielkie bakterie.dziecko ma 4 latka (dziewczynka) prosze o rade.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania może wskazywać na infekcję układu moczowego. Proszę udać się z dzieckiem do specjalisty pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.