Wynik badania moczu a wskazania do wizyty u ginekologa

Witam . Proszę mi pomóc robiłam badanie moczu wyszło mi takie mam iść do Ginekologa dlaczego ? Co jest nie tak ? BARWA JASNOŻÓŁTA Przejrzystość mętny pH 6,0 Ciężar właściwy 1,015 Białko ujemne Glukoza ujemna Bilirubina ujemna Urobilinogen w normie Ciała ketonowe ujemne Azotyny ujemne OSAD : Nabłonki płaskie liczne Leukocyty 15-20 wpw Bakterie nieliczne Nabłonki okrągłe 0-2 wpw

Witam, nie widzę powodu do wizyty u ginekologa (na podstawie wyniku badania). Zwiększona liczba leukocytów świadczyć może o stanie zapalnym dróg moczowych (zakażenie?). Należy zrobić badanie posiewu moczu i z wynikiem pokazać się lekarzowi domowemu (POZ). Pozdrawiam RH