Wynik badania mózgu 54-latki

W pietrze nadnamiotowym obecność dość rozległych stref demielinizacji. W zakresie jąder podkorowych mózgowia po stronie lewej obecność niewielkich stref odpowiadających poszerzonym przestrzeniom okołonaczyniowym Virchowa Robina. Ku górze od półkuli móżdżku w zakresie tylnego dołu czaszki przymózgowo obecność niewielkiej ograniczonej przestrzeni płynowej 14x24x15mm - obraz może odpowiadać torbieli pajęczynówki. Przestrzeń płynowa pajęczynóki nieznacznie poszerzona - zaniki korowe mózgowia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na liczne nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który dokona interpretacji wyniku badania w oparciu o aktualny stan kliniczny.