Wynik badania patomorfologicznego wycinka z jamy ustnej

miałam pobrany wycinek z przedsionka jamy ustnej;pełne rozpoznanie: fragmenty błony śluzowej wargi z obecnością trzech ognisk nacieków zapalnych złożonych z limfocytów.jest to wynik badania patomorfologicznego. prosiłabym o jego interpretację?co dalej mam z tym zrobić? Irena W.

Witam,
nie napisała Pani z jakiego powodu pobierany był wycinek.
Proszę zgłosić się z opisem do lekarza, który zlecał pobranie wycinka (zna on Pani przypadek całościowo i może odnieść się odpowiednio do wyniku biopsji).

pozdrawiam!