Wynik badania patomorfologicznego wycinków pobranych z jamy ustnej

Dostałem właśnie wynik badania patomorfologicznego wycinków pobranych z jamy ustnej.Wynik ,,Carcinoma planoepitheliale G-1 keratodes infiltrans /wycinki/.Bardzo proszę o wyjaśnienie co to oznacza i jakie mogą być sposoby leczenia,jakie rokowania. Chcę tu powiedzieć że w roku 2004 miałem operację na raka jamy ustnej i języka /operacja skojarzona/ + radioterapia 6 tygodni.Bardzo będę wdzięczny za udzielenie mi odpowiedzi.Jestem załamany.

Jest to wynik świadczący o nowym ognisku raka w obrębie jamy ustnej, od poprzedniego minęło 10 lat. proponuję pilnie zgłosić się do ośrodka w którym był Pan leczony poprzednio, tam zapewne dysponują dokumentacja jaki był teren napromieniany i powinni zalecić dalsze leczenie