Wynik badania po chemioterapii

Witam! Moja znajoma ma raka piersi. Przeszla mastektomie. Wyniki przed operacja sa nastepujace: estrogen: 85% strong to medium coloured, progesteron 60% strong to medium, KI67 - 22-23%, HER2 score: 2 Po 4 chemiach: estrogen 20% medium to weak, progesteron medium to weak, KI67 - 3-4% medium to weak, HER2 score: 0 Co to znaczy? Bylabym niesamowicie wdzieczna. Lekarz zalecil teraz jeszcze 2 chemie po mastektomii i tamoksifen. Czy wybor terapii i leku jest dobry? Dziekuje!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W doborze terapii proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu, który zna aktualny obraz kliniczny. Wyniki badań powinny być ocenione przez specjalistę onkologa.