Wynik badania poziomu cholesterolu u 51-latki

Witam , robiłam ostatnio badanie krwi na cholesterol , na ten dobry i zły , ale wynik otrzymałam ogólny 163,2 , czy z tego można odczytać ile mam tego złego i dobrego cholesterolu ? dziękuję uprzejmie .

witam nie wiem czemu nie pokazała sie cała odpowiedz- zalecana norma całkowitego to<190, ale nie daje pełnej informacji o tzw.frakcjach, chociaż pewnie bardzo wysokie nie sa, skoro cąłkowity niski, trzeababy zrobić HDL (dobry), i LDL oraz TG żeby mieć jasność