Wynik badania rentgenowskiego kręgosłupa. Proszę mi zinterpretować wyniki

Wyrównanie lardozy. Wyrostki poprzeczne L5 oparte o kość krzyżową. Zmiany zwyrodnieniowe trzonów L4-5. Przestrzenie międzykręgowe, stawy krzyżowo-biodrowe bez zmian.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy,

niestety nie możemy udzielić odpowiedzi na zadane pytanie. Aby dokonać interpretacji wyników, lekarz musi zebrać dokładny wywiad i zbadać pacjenta fizykalnie.

Doradzamy udanie się z wynikami badań do lekarza, który zlecił ich wykonanie.