Wynik badania USG jamy brzusznej 7-letniego dziecka

Witam Byłam dzisiaj z córką prawie 7 lat na badaniu usg jamy brzusznej. Dostałam następujący opis: w prawym dole biodrowym wyrostek robaczkowy grubosci do ok 6mm z niewielkimi naciekami sieci. Węzły chłonne krezkowe powiększone do ok 14mm bez płynu w jamie otrzewnej. Bylam na oddziale chirurgi dzieciecej ale odesłai Nas do domu,gdyż nic jej nie boli. Martwi mnie to usg.

Witam. Leczymy pacjenta a nie badania diagnostyczne - decyduje stan kliniczny = spokojnie zawsze będzie czas na wycięcie - no chyba, że trzeba będzie przejechać 1000 wiorst do najbliższego szpitala.

A JA MAM NA ODLEGŁOŚĆ W-WA-ZAMOŚĆ UCZYNIĆ CUDA CZYLI ZBADAĆ DZIECKO,POSTAWIĆ DIAGNOZĘ I EW.ZOPEROWAĆ!?!?! TAK??? SORRY-NIE POTRAFIĘ!!!!! zż