Wynik badania wykonanego w 3. dniu cyklu

witam mam pytanie ja mam taki wynik nie bardzo sie znam zeby go odczytac prosze o pomoc ...moj wynik w 3 dniu cyklu <1.5ng/ml 1.5 ng/ml stanowi mediane dla zbioru wynikow ND -10.6(2.5-97.5percentyla) ND czulosc analityczna(0.16ng/ml) bardzo prosze o pomoc i odczyt moich wynikow barzdo sie denerwuje ..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie podała Pani co było przedmiotem badania. Jeżeli było to beta hcg dl potwierdzenia ciąży to można takową wykluczyć.