Wynik beta-HCG 45 iU/ml a cysta lub wczesna ciąża

Witam.ostatnia miesiączke miałam 13 października, wczoraj robilam beta hcg krwi i wynosu 45 iU/ml .cykle mam 29 dniowe.wychodzi z badania 3-4 tc. Jeszcze nie byłam na wizycie ciążowej. Czy to jest ciąża? Czy może jakaś cysta? Dodam ze mialam cyste na jajniku 7 lat temu która została usunięta,pózniej brałam tabl. anty po to aby nie nawracałą cysta, postanowilismy mieć dziecko i chyba się udało. Martwie sie. Dodam ze 20 pażdziernika tydz. po miesiączce bylam na usg i bylo wporządku.czy to cysta?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie w tym momencie mamy do czynienia z ciążą. Wskazane jest, aby zgłosiła się Pani do ginekologa.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Prawdopodobnie jest Pani w ciąży proponuję udać się do ginekologa za 2-3 tygodnie, żeby wykonać USG i potwierdzić ciążę.
Pozdrawiam