Wynik beta-HCG wskazujący na 4. tydzień ciąży

Witam bardzo prosze o odpowiedz.dzisiaj odebralam wynik hcg wynosi 661 mIU/ml wskazuje to na 4 tydzien ciazy wczoraj bylam na usg dopochwowym i nic nie bylo widac czy to normalne?powinnam sie martwic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak wczesna ciąża zdecydowanie może nie być jeszcze widoczna w USG. Póki co nie ma powodów do niepokoju.