Wynik bHCG a prawdopodobieństwo 5-tygodniowej ciąży

Dzień dobry mam pytanie mój hormon beta hgc wynosi 571,3 Czy jest to powód do obawy? Nie potrafię poprawnie odczytać tego wyniku. Według moich obliczeń powinien być to 5 tydzień Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na mniej więcej 5 tydzień. Póki co nie ma powodów do niepokoju. Sugeruję jednak konsultację ze specjalistą ginekologiem, który poprowadzi Pani ciążę.