Wynik BHCG i termin ostatniej miesiączki

Witam, mam pytanie o interpretację wyniku beta hcg. Mój wynik to 212,22. Ostatnia miesiączka 5 września. Cykle co 30/31 dni. Proszę o odpowiedź czy to w granicach normy?

Co to znaczy dla Pani norma? Wynik bHCG >5 najczęściej oznacza ciążę. Najlepiej udać się do ginekologa w celu potwierdzenia, że jest Pani w ciąży. Pozdrawiam