Wynik bHCG w ciązy u 38-latki

Dzien dobry.Jestem w ciąży zrobilam test,wyszedl pozytywnie,robilam rowniez badanie hcg z krwi wynik 345IU/L,mysle ze to trzeci -czwarty tydzien.Mam 38 lat i to pierwsza ciąża.Czy to dobry wynik?Prosze o odpowiedz.Dziekuje

Robert Markowski Ginekologia

Wynik świadczy, że jest Pani w ciąży. Proszę powtórzyć wynik po 48 godz. , to będzie można powiedzieć ,czy ciąża się rozwija.