Wynik candida w wyniku badania ze śliny, zapalenie zatok, nocne pocenie i ciągłe zmęczenie

Zrobiłam badanie ze śliny. Wynik candida. Lekarz lekceważy mówi że to nie istotne., odpływem czopki ropne z ciemniejsza w środku plamka. Zapalone zatoki i ból gdzieś między jelitami, do tego nocne pocenie i wiecznie zmęczona, co robić? Gdzie się u dać, czy irydolog homeopatia wystarczy by zwalczyć zatrzęsienie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję jednak zaufanie lekarzowi a nie irydologom. Proszę pamiętać, że homeopatia nie ma żadnej skuteczności leczniczej.