Wynik estradiolu, progesteronu i prolaktyny w 24 dniu cyklu

Dzień dobry! Chciałam zapytać, czy mam prawidłowy poziom w 24 dniu cyklu. Estradiol 150,11, Progesteron 16,2 Prolaktyna 23,3

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższych wyników estradiol jest obniżony, progesteron na dolnej granicy normy, prolaktyna prawidłowa. Wszystko to co powyżej są to tylko przypuszczenia ponieważ nie podaje Pani norm, normy różnią się między laboratoriami. Z wynikami proszę zgłosić się do ginekologa.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani jednostek w jakich zostały podane wyniki. Jeśli estradiol jest jest w ng/l, prolaktyna w ng/ml, progesteron w ug/l, wówczas wyniki są prawidłowe.
Pozdrawiam.