Wynik gastroskopii oraz częste odbijanie, zgaga i powiększony brzuch

witam,oto mój wynik gastroskopi,przełyk,wpust i część podwpustowa prawidłowa,jeziorko śluzowe przejrzyste,błona śluzowa żołądka o prawidłowych fałdach,odzwiernik okrągły kurczliwy,opuszka dwunastnicy kształtna o prawidłowej błonie śluzowej,część zstępująca dwunastnicy prawidłowa-wcześniej wykonane usg brzucha wskazało że wszystko w porządku..gdzie więc tkwi problem?częste odbijania prowadzące czasem do wymiotów i zgaga oraz nieustająco nabrzmiały brzuch..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście w badaniu nie wykazano cech mogących wyjaśnić zgłaszane objawy. Możliwe iż dyskomfort związany jest z rodzajem przyjmowanego pokarmu.