Wynik mammotomii u 50-latki

po mammotomi otrzymałam wynik; hyperplasia ductalis(udh)ET HYPERPLASIA DUCALIS ATYPIA adh ,METAPLASIA APOCRINALIS, DUCTECTASIAE,ADENOSIS ET FIBROSIS INTERSTITALIS MAMMAE Granuloma ( ognisko włókniejącej ziarniny zapalnej śr.0.5 cm ze złogami cholesterolu, po wczesniejszej biopsji,;czy mogę prosić o jakieś wyjaśnienia i wskazówki.Grażyna lat 50

Witam!
Zmiana opisywana w badaniu histopatologicznym nie jest zmianą jednoznacznie złośliwą. mówi,że są cechy nietypowego rozrostu komórek. ognisko jest niewielkie w przedstawionym opisie brak jest określenia "excisio completa" tzn. czy zmiana została usunięta całkowicie, w granicy zdrowych tkanek. W mojej opinii jest to do obserwacji.
Pozdrawiam