Wynik poziomu estradiolu i progesteronu

Dzien dobry otrzymalam wynik poziomu estradiolu 112.5, progesteronu 9.94, prolaktyny 314.2. Badania wykonalam w druiej fazie. Chcialam zapytac czy podane normy sa prawidłowe?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dzień dobry, przede wszystkim należy powtórzyć pytanie, podając pełne wyniki badań, wraz z jednostkami, gdyż w zależności od nich ustalane są normy dla konkretnych wartości.