Wynik prolaktyny, wyciek z piersi i negatywny test ciążowy

Witam, badałam prolaktyne wynosi 15,05 ng.ml na 5,0 - 35.0 jest wyciek z lewej piersi jak siara mam zmiane w cyklach zawsze było co 28 i trwało 5 dni a teraz 26 dni skape krwawienie i tylko 3 dni test ciazowy negatywny bol plecow a piersi sa nabrzmiale i bolace co jest nie tak

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim należy skontaktować się z ginekologiem, tylko na podstawie badania lekarskiego będzie można postawić rozpoznanie i zlecić wykonanie badań dodatkowych.