Wynik przeciwciał IgE a czerwone, suche plamy na kończynach

witam mam wynik badania IgE 320.80 a norma to 100 dermatolog stwierdzil u mnie luszczyce.pierwsze objawy pojawily sie w lipcu tego roku po zmianie pracy. teraz pracuje przy sadzeniu storczykow.prosze o pomoc gdyz zadne masci nie pomagaja mam pelno czerwonych suchych plam na nogach i rekach.nic nie pomaga tylko masc z czech "konopela"

Witam. Jeżeli objawy pojawiły się po zmianie pracy mogą być również skutkiem alergii na substancje z którymi zaczęła się Pani stykać. Być może oprócz maści konieczne będzie zastosowanie leków doustnych. Sugeruję konsultację z alergologiem.