Wynik RM na poziomie C4 i C5
Witam to mój wynik RM na poziomie C4C5 centr.wypuklina krążka miedzykręgowego modelująca worek oponowy ze znaczna redukcją rezerwy płynowej (8mm stenoza centralna C5C6 obnizenie krążka z szeroko postawną wypuklina dochodzacą do brzusznej powierzchni rdzenia kręgowego ze zniesieniem rezerwy płynowej ze stenoza centralnai zachyłkową i zweżeniem lewego otworu miedzykręgowego C6C7prawoboczna przepuklina krążka międzykr.kierująca sie do dołu powodująca stenozę prawego zachyłka bocznego i otworu międz

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.