Wynik RTG klatki piersiowej i płuc oraz zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa

Wynik z RTG lewy kąt przeponowo-żebroy spłycony przez zrost. Zacienienia w dolnych polach płucnych o wyglądzie zmian pozapalnych. Poza tym pola płucne bez zmian ogniskowych, z cechami rozedmy. Sylwetka serca poszerzona,leżąca. Skrzywienie w prawo oraz drobne zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa piersiowego. Lat 52 Wiesława

Opisy radiologiczne powinien komentować radiolog, ja bez badania fizykalnego i wywiadu lekarskiego nie mogę podjąć się interpretacji bo po prostu mam za mało danych.