Wynik RTG kręgosłupa lędźwiowego i bóle pleców

Witam, odebrałam dziś wynik RTG kręgosłupa lędźwiowego. Badanie było robione z powodu bólu pleców, szczególnie prawa strona, ból pod żebrami. Z prawej strony właśnie pod żebrami jest ciemna plama... :( W opisie nic na ten temat nie ma, ale z wynikiem mam wrócić do lekarki rodzinnej. Od kilku lat mam OB w granicach 30 (waha się 28-33), przyczyna nieznana wciąż. Co to może być? Zdjęcie RTG w linku: https://picasaweb.google.com/116956223958981595100/RTG Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oglądając zdjęcie nie mogę doszukać się nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa. Warto jednak wspomnieć iż interpretacja RTG na zwykłym monitorze komputera nie jest dobrym wyjściem gdyż jest do tego konieczny specjalnie przystosowany ekran i oprogramowanie pozwalające edycję zdjęć RTG.