Wynik RTG przy reumatoidalnym zapaleniu stawów i bólu stawu biodrowego

Witam, Panie doktorze od 9 lat choruje na RZS od jakiegos roku mam silne bole stawu biodrowego, jestem po rezonansie magnetycznym i Rtg. W najnowszym RTG robionym w pon jest napisane: Całkowite przewężenie szczeliny stawu biodrowego prawego w części górnej. Podchrzęstna sklerotyzacja stropu panewki. Nierówne obrysy powierzchni stawowej stropu panewki. Sklerotycznie wysycona górna część głowy kości udowej -z ucisku. Co z tym zrobic? mam dopiero 24 lata;/

To może świadczyć o zapaleniu stawu biodrowego w przebiegu reumatoidalnego zapalenia stawów ( r.z.s. ).Sądzę, że jest Pani leczona przez reumatologa. Nie wykluczone, że w przyszłości czeka Panią operacja tego stawu