Wynik RTG stawu kolanowego po kontuzji

Witam, miałem już 5 kontuzji na wf z czego ostatnia to było zwichnięcie rzepki, otrzymałem taką diagnozę (po RTG)," RTG staw kolanowy prawy bez cech złamania, na radiogramie a-p rzepka ustawiona nieco bocznie, zwężenie szpary stawowej przedziału przyśrodkowego ". - RTG zostało wykonane zaraz po " nastawieniu rzepki" i tu pytania: -Co to zonacza ? -Czy będzie mi to w przyszłości utrudniać życie ? -Czy można to jakoś wyleczyć ? - mój ortopeda powiedział "ćwicz a będzie dobrze" Dziękuje, Pozdawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest Pan pod opieką specjalisty ortopedy, proszę postępować wg jego zaleceń. Nie ma powodów do niepokoju.