Wynik RTG stawu udowo-piszczelowego

Dzien dobry odebrałam dziś zdjecie rtg i bardzo prosze o interpretacje wyniku szeroksc szpary stawowej stawu udowo-piszczelowego oraz udowo rzepkowej lewego w zakresie normy rtg,zaznaczona podchrzestna sklerotyzacja powierzchni stawowej kosci piszczelowej wyciagniecia kostne na zarysach guzków wyniosłosći miedzy kłykciowej , dodam ze kolano jest po 3 punkcjach sciaganie płynów a teraz mam uczucie blokowania sie kolana oraz takie jakby chrupanie w kolanie oraz i pieczenie .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie chrząstki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.