Wynik testu ciążowego po 4 dniach od spodziewanego okresu

Witam od 4 dni spóźnia mi się miesiaczka mam 29 lat i mam okres regularnie co 26 dni, w poprzednim cyklu miesiaczka byla bardzo skapa, badanie wykonane 2 tygodnie temu beta hcg wyniósło 0.100 minęły 2 tyg, czy po 4 dniach opozniajacego się okresu wynik testu ciazowego jeśli wykonam będzie wiarygodny??czuje rwanie w okicach szyjki macicy, piersi mnie nie bolą nie czuje się jak bym miała dostać miesiaczkę..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik testu ciążowego jest wiarygodny gdy od stosunku upłynie co najmniej 14 dni.