Wynik testu Western Blot a wybór antybiotykoterapii

Witam. Witam test Western Blot 13 pkt. IgG - 24 , IgM-74. Jaki antybiotyk powinien być zastosowany i w jakich dawkach. Czy mono czy politerapia ? Słyszałem o azytromycynie...

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Domyślam się, że badanie dotyczyło p/ciał w kierunku Boreliozy. Podstawowym lekiem u dorosłych w I stadium jest doksycyklina. Proszę o konsultację z lekarzem, czy konieczne jest stosowanie antybiotyku i jaki lek zastosować.