Wynik TK jamy brzusznej 68-latki

Witam , dostałam wyniki TK jamy brzusznej i nie rozumiem jednego zdania i nie wiem czy to jest coś groźnego ."w jamie brzusznej i miednicy mniejszej nie stwierdza się wolnego płynu, dwa miernie powiększone węzły chłonne okolicy pachwinowej prawej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik fragment wyniku badania należy uznać za prawidłowy. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.