Wynik tomografii komputerowej głowy a nerwica

mam 28lat rok temu miałem robioną TK głowy z powodu zawrotów i bólów głowy wyszło drobne ok.6mm ognisko najpewniej naczyniopochodne w topografii corona radiata po stronie prawej i drobne polipowate i okrężne zgrubienia błony śluzowej w prawej zatoce szczękowej oraz w sitowiu tylnym prawym pozatym wszystko ok odczówam kłujące bóle w głowie zwłaszcza po prawej stronie i drżenie kończyn neurolog uznał że to nic grożnego i uznał że to od nerwicy przep.venacorn,atarax,pózniej sedam ale boli co robić

Dzień Dobry.

Jeśli lekarz neurolog stwierdził, że badanie neurologiczne nie wyjaśnia Pani dolegliwości i uznał, że mają one podłoże psychologiczne (nerwicowe) powinien skierować Panią do lekarza psychiatry. Jeśli nie, proszę się do niego (psychiatry) zgłosić (nie trzeba skierowania). Proszę zabrać ze sobą wyniki badań i powiedzieć o diagnozie neurologa.

Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.