Wynik tomografii komputerowej głowy u syna
u mojego 15 syna w badaniu tomografi glowy stwierdzono .Cechy niewielkiego zaniku korowego na poziomie platow czolowych oraz zwapnienia w szyszce ,splotach naczyniowych komor bocznych mozgu. co to oznacza?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wynik taki nic nie oznacza bez znajomości ewentualnych objawów oraz celu wykonania badania. Oczywiście nie jest on prawidłowy i z pewnością wymaga konsultacji z neurologiem.
Konieczna analiza obrazów a nie tylko opisu subiektywnego, radiologa. Skąd Państwo jesteście??? Jakie są objawy u syna????