Wynik TSH w 20 tygodniu ciąży

Wynik TSH w ciąży mój wynik w 20 tygodniu ciąży wynosi 3,900 czy jest on dobry?Mój ginekolog twierdzi że tak,a ja myślę że nie ma racji.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik jest w normie. Proszę może uściślić co budzi Pani niepokój.

Wynik TSH w ciąży powinien wynosić poniżej 2,5 powinna Pani zażywać Euthyrox i kontrolować poziom TSH raz na miesiac. Prosze uzupełnić badanie o FT3 I FT4