Wynik USG a szanse na rozwój płodu

witam!29 .10.2014 byłm u ginekolego na USG.Opis z badania :"w powiększonej jamie macicy uwidoczniono pęcherzyk ciażowy.Wewnąrz pęcherzyka echo połodu CRL:9mm(6,6hbd).FHR :nieuwidoczniono,YS:2,5mm.Ilość płynu owodniowego prawidłowa.Torfoblast bez cech odklejania.Jajnik prawy 27x16mm, jajnik lewy 35x24 .KOMENTARZ: Grav.obsoteta susp. Wskazane badanie kontrolne za 10 dni." dodam że ostatnią miesiączkę miałam 4 września (cykle 33 dni).czy jest cień szansy ze serduszko zacznie bić,czy wyniki są jedno

Witam. Lekarz dlatego wyznaczył następny termin dopiero za 10 dni gdyż istnieje możliwość rozpoczęcia pracy serca. Niemniej jednak ryzyko obumarcia płodu jest znaczne