Wynik USG macicy, endometrium i jajników
Czy mogę prosić o interpretacje wyniku badania usg "Trzon macicy tyłozgiety, jednorodny echogenicznie o wym:24x42mm. Endometrium grubości:4mm. Jajnik prawy o wym:29x17mm, drobnotorbielkowy. Jajnik lewy o wym:26x13mm, drobnotorbielkowy. Zatoka Douglasa wolna. Pęcherz moczowy o gładkim obrysie."

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! W podanym wyniku nieprawidłowość stanowi tyłozgięcie macicy oraz drobnotorbielkowatość jajników. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem!