Wyniki badań - czy mam powody do niepokoju?

Jestem matką karmiącą od roku. Od pewnego czasu jestem zmęczona, mam problemy z koncentracją, przez siedem miesięcy schudłam 10 kilo oraz często łapię infekcje. Robiłam wyniki badań krwi: Leukocyty 10,0 , RDW-SD 50,4; PDW 17,7 ;MPV 13,2 ; P-LCR 52,4 ; Monocyty 1,11 ; Niedojrzałe granulaty 11,1. To wszystkie wyniki, które wyszły podwyższone. Reszta ogólnie jest dobra. Czy powinnam się martwić, czy może te wyniki spowodowane są karmieniem piersią?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Bardzo istotne jest to, aby wyniki badań - szczególnie morfologii krwi były interpretowane w całości i przez lekarza, który ma osobisty kontakt z pacjentem, może z nim szczegółowo porozmawiać i zbadać go.

Okres ciąży i karmienia piersią to z pewnością czas bardzo obciążający dla organizmu kobiety, niemniej aby wykluczyć inne, szczególnie groźne przyczyny złego samopoczucia i chudnięcia trzeba skontaktować się z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie