Wyniki badań FSH i LH u 54-latki z objawami menopauzy

Dzień dobry. Zrobiłam sobie badania FSH i LH. Mam 54 lata i obiawy menopałzy, chciałam się zapytać czy te wyniki świadczą o tym , że nie zajdę w ciąże . Byłam u lekarza ginekologai powiedział mi ,że w tym wieku to niemożliwe, ale wyników jeszcze nie miałam. Oto one.FSH faza pęcherzykowa-3,5-12,5 . Po przekwitaniu-25,8-134,8 .faza lutealna-1,7-7,7. faza owulacji-4,7-21,5.Oraz LH faza pęcherzykowa-2,4-12,6. po przekwitaniu- 7,7-58,5. faza lutealna- 1,0-11,4. faza owulacji-14,0-95,6. Dzięk

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podała Pani same normy, natomiast nie podała Pani swoich wyników, co uniemożliwia interpretację. Proszę zatem ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym.