Wyniki badań hormonalnych u 43-latki

witam,chciałabym zapytać czy mam dobre wyniki i co one oznaczają. mam 43 lata i badania robiłam w przerwie między tabletkami...estradiol 12,86pg........progesteron 0,494ng.....prolaktyna 52,43ng....testosteron 0,180ng......czy te wyniki są dobre?czy coś się dzieje?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Poziom prolaktyny jest podwyższony. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.