Wyniki badań hormonów i guzki nadnerczy

Witam. Jestem w trakcie diagnozy "gładkich guzków nadnercza o niskiej gęstości- największy o wym 20x16mm. Jestem po badaniach hormonalnych. Proszę o komentarz wyników w świetle tego schorzenia:kortyzol 517,1 nmol/l, ACTH 9,1 pg/ml, DHEAS 74,21 ug/dl, 17-OH Progesteron 1,22ng/ml, Androstendiol 1,7 ng/ml. O czym świadczą te wyniki ? Czy wskazywać mogą na guzy łagodne czy agresywne? Co dalej robić i w jakim czasie- pilne ?, szybko ? itp...

Renata GrzechociĹska

Witam.
Odnosząc wyniki do wartości referencyjnych są w normie. Proszę skonsultować się z endokrynologiem, który zadecyduje o dalszym leczeniu.
Pozdrawiam