Wyniki badań hormonów i nadmierne owłosienie

Witam serdecznie chciałąm się dowiedzieć czy moje wyniki sa dobre : Estradiol 45,17 FSH: 7,12 PROLAKTYNA 10,55 TESTOSTERON 48,24 mam strasznie duże owłosienie ktore rośnie już wszędzie nawet na klatce piersiowej stwierdzony Hirtuizm,Hipoglikemię, doszły mięśniaki i nieregularne miesiączki bolesne. po wypaleniu nadżerki 6 lat temu nadal krwawienia po stosunku oraz endometrium.. Proszę o pomoc 30 latka .. Dziękuję .

Renata GrzechociĹska

Witam.
Prawdopodobnie mamy do czynienia z zespołem policystycznych jajników. Proszę udać się do ginekologa, który pokieruje odpowiednim leczeniem.
Pozdrawiam