Wyniki badań krwi a wskazania do dalszej diagnostyki

Witam, wczoraj otrzymałam wyniki badań krwi. Niektóre są w normie, ale nie wiem co oznacza to, że czegoś mam mniej, czegoś więcej. Leukocyty - 11,3 (H), neutrofile 8,40 (H), eozynofile 0,08 (L), neutrofile 74,3% (H), limfocyty 18,7% (L), eozynofile 0,7 (L), OB 20 (H). Poza tym w moczu lekko podwyższona glukoza 5,95 i CRP 32,32 (H). Nie mam pojęcia czy mi to minie, czy kierować się gdzieś dalej z wynikami do jakiegoś lekarza. Proszę pomóc mi to odczytać.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podwyższony poziom leukocytów, zwiększenie odsetka neutrofili oraz podwyższony poziom CRP to najczęściej wynik infekcji o etiologii bakteryjnej. Zdecydowanie proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Ze względu na podwyższony poziom glukozy także konieczna jest dokładniejsza diagnostyka.