Wyniki badań moczu u 29-latki

Odebrałam wyniki badań moczu. wynika z nich, że:Leukocyty 100 leuk - powinny byc ujemneErytrocyty 10 eryt - powinny byc ujemneW osadzie leukocyty - 10-20 wpw, a erytrocyty 2-5 wpw. Bakterie - gęsto pokrywające pole widzenia.Ponadto wynik CRP - 6,23 (norma do 5)Co to oznacza i co dalej mam zrobić?Czy to zagraża mojej córeczce?W poniedziałek mam wizytę u lekarza, ale mimo to denerwuję się tym wynikiem.dodam, że po ostatnich wizytach okazało się, że szyjka mi się skraca

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania wskazuje na infekcję układu moczowego. Wskazana jest wizyta u lekarza.