Wyniki badań prób wątrobowych i bilirubiny u 41-latka z żółtaczką

Mężczyzna, 41 lat, Wschowa witam mam wyniki badan watrobowych i bilirubiny bilirubina calkowita 11.59mg/dl bilirubina bezposrednia 9.38mg/dl alat 204,aspat 160,crp-40, zelazo 263, ob 39 mam zoltaczke i jestem oslabiony czekam na rezte badan i dodam jeszcze ze jestem po gastroskopi i kamieni mani piasku nie mam a woreczka zolciowego tez nie mam zoltaczka mi sie pojawia ok. co pare dni dziekuje za odpowiedz na wczorajsze pytanie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wynik badań są znacznie podwyższone. Proszę udać się pilnie na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.