Wyniki badania biochemii i morfologii krwi 9-miesięcznego dziecka

mam przed sobą wyniki bada mojej córki: biochemia: amylaza 26 U/l zaniżone CRP 0,00 mg/dl zaniżone Morfologia krwi: HCT 33,2% zaniżone PLT 356 10^3/ul zawyżone MCHC 34,0g/dl zawyżone PDW 8,6 fl zaniżone P-LCR 13,1% zaniżone krwinki białe: NEUT% 16,6% zaniżone LYMPH% 70,2% zawyżone BASO% 1,2% zawyżone czy mam powody do zamartwiania sie dziecko ma 9 miesięcy

Szanowna Pani,
Proszę się nie niepokoić. Wyniki te są prawidłowe dla dziecka w tym wieku.
Normy są inne dal dzieci i dorosłych.
z poważaniem,
J.Zachwieja
PS. w razie niepojącego stanu dziecka mimo takich wyników należy pokazać się u lekarza.