Wyniki badania krwi u 38-latka a ciągłe zmęczenie i problemy ze snem

Mężczyzna 38 lat: Badanie krwi WBC 4,6; LYM 45,8%, RBC 4,92: RDW 11,4. Stężenie żelaza 182 (norma 158) w 2013 r. też było żelazo 184, biliurbina 1,14, AIAT 30, ASPAT 29 Mocz: ciężar 1010; PH 7 2 tygodnie wcześniej przebyłem zapalenie kaletki łokciowej - miałem stan zapalny i jakieś grudki mi pozostały w zgięciu łokcia. Ponadto pół roku temu w badaniu kału stwierdzono Candida albicans (średni wzrost). Do jakiego specjalisty się udać? Dodam że ciągle czuję zmęczenie i mam problemy ze snem?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki badań krwi i moczu zawsze należy interpretować w oparciu o PEŁNE wynik badań i dane kliniczne i z wywiadu. Proszę z wynikami badań zgłosić się do lekarza, który zlecił ich wykonanie.