Wyniki badania krwi w 21 tygodniu ciąży

witam jestem w 21 tyg ciąży -odebrałam wyniki krwi co oznacza PLT powinno być miedzy 150-a 450 umnie jest 132 wiec nizsze czy może to zagrozić maleństwu proszę o pomoc monika

Skrót PLT oznacza płytki krwi. Wartość 132 jest obniżoną wartością. Proszę oznaczyć płytki na cytrynian, zwrócić się do swojego lekarza, a on będzie wiedział co dalej zrobić.
Z wyrazami szacunku Marek Bulsa