Wyniki badania moczu i krwi po porodzie
Witam, Mam 36 lat ( 3 m-ce temu II poród z powodu infekcji- odejście wód płodowych w 35 tc), choruję na celiakię od 6 lat, mam częste infekcje moczu. Aktualne badanie moczu: eGFR: 78,2 (łagodnie obniżona); Kreatynina: 73,0; Morfologia: neutrofile 2,14 (spadek), eozynofile 0,05 (spadek). Odczuwam tępy ból w pachwinach i w podbrzuszu. Proszę o informację czy te informacje wskazują na problem z nerkami, czy wymagane jest leczenie farmakologiczne?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Wyznaczanie daty porodu
 Sylwia Ogrodowczyk
Witam,
Szanowna Pani należy wykonać wszystkie szczegółowe badania i udać się do specjalisty nefrologa, nie wszystkie wyniki badań można interpretować samodzielnie.
pozdrawiam